czwartek, 16 lutego 2017

Behawiorysta Psi Cena - Legnica

Cena wizyty - Psi Behawiorysta - Legnica - wizyty domowe u psa

  • Wizyta trwa 60minut i kosztuje zwykle 120-150zł - musisz brać pod uwagę, że jest to jak wizyta u lekarza czy psychologa lub psychoterapeuty - to spotkanie z ekspertem który pomaga Ci się uporać z problemem. To nigdy nie ma być tanie - to ma być skuteczne i fachowe poradnictwo.
  • W trakcie wizyty w domu ocenione zostanie zachowanie psa - wglądowi też podlega Twój sposób postępowania z psem. Aby zmienić zachowanie psa trzeba z nim się jakoś komunikować - zatem tłumaczysz co do tej pory robisz z psem, jak z nim zwyczajnie na co dzień postępujesz i jak się zachowujesz gdy pies przejawia problematyczne zachowanie. Po ocenie zachowania psa i po wywiadzie z właścicielem wprowadzane są w życie ćwiczenia i nowe zasady postępowania.
  • Gdy chcesz psa nauczyć tylko podstawowych komend i jest to młody pies który się dopiero uczy co znaczą nasze komendy to nie potrzebna Ci wizyta psiego behawiorysty i terapia behawioralna psa tylko wystarczy Ci normalne szkolenie psa - to zupełnie co innego niż radzenie sobie z problemami w psim zachowaniu. Psi psycholog przydaj się gdy zwykłe szkolenie psów nie działa i pies jest bardzo kłopotliwy.