Tresura psa Legnica - cennik, opinie, zapisy, kontakt

Tresura psów Legnica - cennik

Ceny zajęć zwykle rozpatrywane są pod kątem tego czy to lekcje w grupie dla kilku psów na raz - czy też może chodzi o indywidualne lekcje tresury z treserem. Nie zostawiasz psa samego z treserem, chodzi o to, że cała uwaga szkoleniowca jest skupiona na Twoim psie i umawiacie się na taką lekcję indywidualną. Biorąc pod uwagę co pies już potrafi, czy zna jakieś komendy, czy też może sprawia jakieś problemy i źle się zachowuje - dobierane są dla Twojego psa odpowiednie ćwiczenia i właściwe metody postępowania.

Ceny indywidualnych lekcji z treserem to zwykle koszt w okolicach 100zł za godzinę.
W przypadku zajęć grupowych gdzie ćwiczy obok siebie 5-6 psów cena spada zwykle do 35zł za lekcję. Najlepiej jednak najpierw iść na szkolenie indywidualne a potem to co się dowiesz stosujesz z psem w takich trudniejszych dla psa warunkach czyli w otoczeniu obcych psów. Bo to zawsze dla psa jest trudniejsze aby wykonywać polecenia nawet wtedy gdy wokół biegają obce psy. Zatem uważam, że szkolenie grupowe jest dobre dla psów bardzo młodych (przedszkole dla psów) albo też dla psów lepiej wyszkolonych które przeszły podstawowe szkolenie indywidualne.

Takie komendy jak 'siad' czy 'leżeć' jest dość prosto nauczyć psa. Czym innym są takie złożone zachowania jak 'chodzenie przy nodze' - to wymaga od psa dużego skupienia i zrozumienia zasad takich jak to, żeby pies trzymał się blisko naszej nogi. To jest dość trudne do wyszkolenia - dlatego z takimi zachowaniami jak 'aportowanie' czy 'chodzenie na smyczy' trzeba dłużej poćwiczyć - zwykle trzeba z psem samodzielnie trenować codziennie po kilkanaście minut i wtedy po 2-3tygodniach można mieć fajnie wyszkolonego psa. Zdarzają się przypadki gdzie pies nie wykazuje zainteresowania zabawkami, wtedy nie dasz rady nauczyć psa aportowania w 2tygodnie. Zajmie to prawdopodobnie więcej czasu.

Gdy Twój pies jest łakomczuchem i zrobi wszystko za jedzenie to masz dużo łatwiej niż inny właściciel psa którego nie interesują smakołyki. Nagrody w postaci smakołyku pozwalają szybciej psa nauczyć nowej komendy, bo można szybko i łatwo podać psu nagrodę. Nagroda pozwala lepiej zapamiętać psu co zrobił i za co dostał przysmak. Potem gdy pies zna komendy i ładnie je wykonuje to wówczas wprowadzasz ograniczenia w ilości nagród dawanych psów. Jest to jednak dalszy etap szkolenia. Najpierw pies się musi nauczyć czego od niego oczekujemy i w tym okresie dostaje od nas dużo nagród i pochwał.

Lekcje tresury psów - opinie

Tutaj możesz poznać opinie na temat dobrej szkoły szkolenia psów: Szkoła dla psów Legnica Opinie
Na tej stronie masz też dane kontaktowe - możesz tam pisać przez facebook.
Widać tam recenzje i referencje wystawione przez prawdziwych ludzi i klientów.
Zapisz się na zajęcia aby również Twojego psa dobrze wyszkolić.

Ośrodek Tresury Psa w Legnicy - zapisy, kontakt--------------------
Dla osób z LGOMu: szkolenie psów Głogów - wybierz te ośrodki które podkreśliłem kolorem, to najlepszy wybór.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz